Bildirimler

Uygulamalarımızda önemli bir gelişme olduğu zaman bundan haberdar olmak isteriz, özellikle de bir yorumda etiketlendiysek veya bize bir kayıt atandıysa.

Chat icon
Transcript

Uygulamalarımızda önemli bir gelişme olduğu zaman bundan haberdar olmak isteriz, özellikle de bir yorumda etiketlendiysek veya bize bir kayıt atandıysa. Bunun yanısıra kompleks bir proje üzerinde çalışıyorsak tüm görevlerin termin tarihleri, proje teslim tarihi gibi önemli tarihleri bize hatırlatan bir proje yönetimi uygulamasına ihtiyaç duyarız.

Workiom akıllı bildirim sistemi ile projelerinizi ve görevlerinizi düzenli şekilde takip edebilmenizi sağlar.

'Gelen Kutusu' size atanan tüm kayıtları, yorumları ve diğer bildirimleri bir arada görebileceğiniz yerdir. 'Gelen Kutusu'nu kişisel bildirim akışı olarak kullanabilirsiniz ve güncel işlerinizin takibini oradan gerçekleştirebilirsiniz.

Bildirimlerinizi uygulama bazlı olarak filtrelemek için sağ üst kısımdan bir uygulama seçebilirsiniz.Bildirimlerinizi tek tek arşivleyebilir veya 'Tümünü Arşivle' seçeneği ile hepsini birden arşivleyebilirsiniz.
'Arşivlendi' sekmesinden istediğiniz zaman arşivlediğiniz bildirimlere ulaşabilirsiniz.Email Bildirimleri: varsayılan haliyle tüm email bildirimleri açık haldedir fakat 'Bildirim Ayarları' sayfasından email bildirimlerini açıp kapatabilir veya hangi bildirimleri email olarak da almak istediğinizi seçebilirsiniz.